U podnóża Wawelu, tuż przy Bulwarach Wiślanych, u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej znajduje się Angel Wawel – kompleks ekskluzywnych i eleganckich apartamentów na łonie zabytkowego klasztoru sióstr Koletek. W tym wyjątkowym miejscu historia połączyła się z nowoczesnością.

Apartamentowiec Angel Wawel został zaprojektowany przez światowej klasy  architektów z paryskiego biura architektonicznego Gottesman-Szmelcman, we współpracy z krakowskim biurem architektonicznym ABP. Autorzy imponującego projektu kompleksu ponad dwustu apartamentów położyli ogromny nacisk na to, by idea łączenia historii z nowoczesnością współgrała z naturalnym otoczeniem budynku i architekturą krakowskiej dzielnicy Stare Miasto. Projektanci stworzyli przestrzeń do życia dla nowych mieszkańców, którzy nie boją się dążyć do doskonałości w każdej sferze swojego życia. Tu płynnie sacrum łączy się z profanum, młodość z doświadczeniem, historia z technologią.

Apartamentowiec Angel Wawel to  przede wszystkim miejsce, gdzie z chęcią się powraca „do domu”, ale także kapitał kolejnych pokoleń.

Do dyspozycji Mieszkańców pozostaje strefa wellness, basen, sauny i studio fitness, gdzie po męczącym dniu w pracy można się pozbyć stresu, zadbać o sylwetkę, odzyskać siły witalne. W strefie lounge można zrelaksować się przy lampce wina lub ciekawym filmie w prywatnej sali kinowej, podczas gdy dzieci będą mogły poszaleć z rówieśnikami w specjalnie dla nich przygotowanym pokoju zabaw. W strefie lounge można pograć z sąsiadem w warcaby lub karty, a w bibliotece odpocząć przy ciekawej lekturze. W ciepłe poranki można wypić na tarasie lub patio kawę z sąsiadem w otoczeniu cisów, grabów i kwitnących hortensji, podziwiając zdobiące ogród rzeźby autorstwa Bronisława Chromego.

Angel Wawel to unikalne miejsce na mapie starego Krakowa.

W lobby czeka na mieszkańców Apartamentowca Angel Wawel całodobowo doświadczony zespół pracowników recepcji i ochrony, gotowy zamówić kwiaty lub stolik na wieczór, odebrać przesyłkę, zadzwonić po osobę, która usunie usterkę w mieszkaniu, przyjąć gości. O bezpieczeństwo dba dwudziestoczterogodzinna ochrona oraz nowoczesny system monitoringu budynku.

Komfort mieszkańców gwarantują innowacyjne rozwiązania technologiczne z dziedziny automatyki budynkowej – to prawdziwy „inteligentny budynek w Krakowie”, gdzie możemy czerpać z korzyści wynikających ze zintegrowanych systemów zarządzania wszystkimi instalacjami budynku (zabezpieczeń, monitoringu, kontroli dostępu, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji i wielu innych).

Resztę dopełnia lokalizacja –  bogactwo zabytków, restauracji, kościołów, sklepów i uroczych kawiarenek, z których można skorzystać w kilka minut po opuszczeniu Angel Wawel. Pobliski Królewski Zamek Wawel, Rynek Główny, czy dzielnica Kazimierz to perły dziedzictwa kulturowego, zabytki klasy światowej , zaś spacer po pobliskich Plantach da możliwość odpoczynku wśród kilkusetletnich drzew.

Najmłodsi mieszkańcy Angel Wawel mogą uczęszczać do elitarnych przedszkoli i szkół zlokalizowanych nieopodal Apartamentowca, zaś całe rodziny mogą relaksować się na ławeczkach na Plantach, czy jeżdżąc na rowerze po Bulwarach Wiślanych

error: